اخبار

1396/12/11
آشنایی با آخرین دستاوردهای علمی و جدیدترین متدهای پژوهشی انجام یافته در حوزه انرژی و ارائه يافته هاي علمي در دانشگاهها و مراكز تحقيقاتي


1.     آشنایی با آخرین دستاوردهای علمی و جدیدترین متدهای پژوهشی انجام یافته  در حوزه انرژی.

2.       ارايه يافته هاي علمي در دانشگاهها و مراكز تحقيقاتي به شركت هاي فعال در زمينه انرژی كشور.

3.       جلب توجه صاحبنظران و سیاستگزاران بخشهای مرتبط به اهمیت استفاده از دستاوردهای نوین در بهینه سازی سیستمهای انرژی.

7.      
كمك به تعيين راهبرد و مسير تحقيقات اساسي مورد نياز كشور در زمينه انرژی

8.       جلب مشاركت هر چه بيشتر مراكز آموزشي،تحقيقاتي،سازمانهاي اجرايي و صنعت در توسعه علوم و صنايع انرژی

9. ایجاد بستر مناسب برای هم‌ اندیشی و تبادل اطلاعات بین دانشجویان، اساتید و صنعتگران کشور
10. ارتقای سطح علمی اندیشمندان، پژوهشگران و دانشجویان از طریق تبادل نظر


1396/12/11
موسسه آموزش عالی انرژی به عنوان یکی از مراکز آموزشی و پژوهشی کشور در طی سالهای گذشته با توجه به نیازهای کشور و همچنین سیاست های کلان در جهت پیشرفت علمی و فناوری گام برداشته است


موسسه آموزش عالی انرژی به عنوان یکی از مراکز آموزشی و پژوهشی کشور در طی سالهای گذشته با توجه به نیازهای کشور و همچنین سیاست های کلان در جهت پیشرفت علمی و فناوری گام برداشته است. در همین راستا این موسسه  اولین همایش تحت عنوان "اولین کنفرانس ملی پیشرفت های نوین در حوزه انرژی" را در دی ماه  1394  برگزار نمود و به یاری خداوند متعال کنفرانس بعدی تحت عنوان "دومین کنفرانس ملی پیشرفت های نوین در حوزه انرژی و صنایع نفت و گاز"در اسفند 1396 برگزار خواهد شد.  

1396/10/11
ارسال نامه پذیرش بلافاصله پس از تعیین نتیجه داوری مقاله و هزینه کنفرانس


به اطلاع کلیه نویسندگان ارجمند می رساند نامه پذیرش مقالات بعد از دریافت توسط دبیر کنفرانس به داوران عضو کمیته علمی ارجاع داده می شود و پس از فرآیند داوری، نتایج مقالات مربوطه بررسی به نفرات مسئول مقاله اطلاع رسانی می شود. درصورت پذیرش مقاله پس از پرداخت هزینه تعیین شده بلافاصله نامه پذیرش مقاله برای نویسندگان محترم ارسال می گردد.

صفحه اولصفحه قبل1  صفحه بعدصفحه آخر